Volná místa

Na trhu máme úspěch, stále rosteme, a proto hledáme další spolupracovníky.
Své životopisy zasílejte e-mailem na bvd@bvd.cz.

Pracovní náplň:
-         provádění elektroinstalací pecí
-         instalace topných systémů pecí ­
-         výroba a zapojování elektrických řídících skříní (rozvaděčů) pecí
-         oživování řídících systémů pecí
­-         elektro-montáž pecí a uvádění pecí do provozu u zákazníků v ČR

Požadujeme:
-         výuční list v oboru elektro (vhodné i pro začínající absolventy SOU), vyhláška 50/§6 výhodou
-         řidičský průkaz „B“ – aktivní řidič,
-         ochotu cestovat v rámci občasných služebních cest (ČR i zahraničí)
-         asovou flexibilitu
-         schopnost práce samostatně i v týmu
-         zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost
-         trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-         práci ve stabilní a rozvíjející se firmě
-         mladý kolektiv
-         závodní stravování
-         zaměstnanecké výhody
-         práci na plný úvazek
-         zajímavé platové ohodnocení
-         nástup možný ihned

-        Vedení projektů ve výrobě průmyslových elektrických a plynových pecí
-        Aktivní komunikace se zákazníky ve fázi přípravy projektu i při jeho realizaci
-        Zpracovávání poptávek – příprava technických nabídek
-        Příprava obchodních smluv
-        Spolupráce s konstruktéry na návrzích nových zařízení
-        Příprava podkladů pro konstrukci
-        Spolupráce s výrobou a dohled nad průběhem projektu, plnění termínů
-        Dohled nad uváděním zařízení do provozu

Požadujeme:
-        Minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru
-        Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
-        Znalost jednoho světového jazyka na komunikační úrovni
-        Řidičský průkaz „B“ – aktivní řidič, ochota cestovat v rámci služebních cest (ČR i zahraničí)
-        Časová flexibilita
-        Schopnost práce samostatně i v týmu
-        Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost
-        Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-        Práce ve stabilní rozvíjející se firmě
-        Mladý kolektiv
-        Závodní stravování
-        Zaměstnanecké výhody
-        Práce na plný úvazek
-        Zajímavé platové ohodnocení
-        Nástup možný ihned