Volná místa

Na trhu máme úspěch, stále rosteme, a proto hledáme další spolupracovníky.
Své životopisy zasílejte e-mailem na bvd@bvd.cz.

Pracovní náplň:
-        Vedení projektů ve výrobě průmyslových elektrických a plynových pecí
-        Aktivní komunikace se zákazníky ve fázi přípravy projektu i při jeho realizaci
-        Zpracovávání poptávek – příprava technických nabídek
-        Příprava obchodních smluv
-        Spolupráce s konstruktéry na návrzích nových zařízení
-        Příprava podkladů pro konstrukci
-        Spolupráce s výrobou a dohled nad průběhem projektu, plnění termínů
-        Dohled nad uváděním zařízení do provozu

Požadujeme:
-        Minimálně středoškolské vzdělání, nejlépe technického směru
-        Velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC
-        Znalost jednoho světového jazyka na komunikační úrovni
-        Řidičský průkaz „B“ – aktivní řidič, ochota cestovat v rámci služebních cest (ČR i zahraničí)
-        Časová flexibilita
-        Schopnost práce samostatně i v týmu
-        Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost
-        Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-        Práce ve stabilní rozvíjející se firmě
-        Mladý kolektiv
-        Závodní stravování
-        Zaměstnanecké výhody
-        Práce na plný úvazek
-        Zajímavé platové ohodnocení
-        Nástup možný ihned

­Pracovní náplň:
-         Vytváření a optimalizace elektro-dokumentace k novým a stávajícím zařízením (elektrické a plynové pece)
­-         Účast na inovačních projektech a modernizaci stávajících zařízení
­-         Spolupráce s PLC programátory na konstrukčních návrzích nových strojních zařízení
­-         Spolupráce s výrobou a dohled nad plněním předepsaných postupů
­-         Aktualizace projektové dokumentace s ohledem na připomínky výroby
­-         Dohled nad uváděním zařízení do provozu

Požadujeme:
-         Minimálně středoškolské vzdělání v oboru elektro (vhodné i pro začínající absolventy odborných škol)
-         Praxe v oboru výhodou
-         Vyhláška 50/1978 min. §6 výhodou
-         Znalost softwaru pro tvorbu elektro-dokumentace, EPLAN výhodou
­-         Řidičský průkaz „B“ – aktivní řidič, ochota cestovat v rámci služebních cest (ČR i zahraničí)
-         Časová flexibilita
-         Schopnost práce samostatně i v týmu
-         Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost
-         Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
-         Práce ve stabilní rozvíjející se firmě
-         Mladý kolektiv
-         Závodní stravování
-         Zaměstnanecké výhody
-         Práce na plný úvazek
-         Zajímavé platové ohodnocení
-         Nástup možný ihned

Požadujeme:
-         Ukončené střední odborné vzdělání
-         Řidičský průkaz „B“ – aktivní řidič
-         Schopnost samostatné práce
-         Manuální zručnost
-         Zkušenost a praxe s podobnou prací výhodou (ale není podmínkou)

Nabízíme:

Požadujeme:
-         Ukončené SŠ vzdělání s maturitou (event. ÚSO vzdělání strojního zaměření s maturitou)
-         Znalost čtení výkresové dokumentace
-         Uživatelská znalost PC (Autocad, SolidWorks – výhodou)
-         Svářečský průkaz (výhodou)
-         Průkaz na VZV, vazačské, jeřábnické zkoušky (výhodou)
-         Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, manuální zručnost